• Обновено
F682X F682X-ZZ F682XZZ F682X-2Z F682XZ zz z 2z Flanged Страната Топката Лежишта 2.5 x 6 x 2.6 mm Висок Квалитет

F682X F682X-ZZ F682XZZ F682X-2Z F682XZ zz z 2z Flanged Страната Топката Лежишта 2.5 x 6 x 2.6 mm Висок Квалитет

Rating 
DEN 20.64

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Бренд Име:
ZOKOL
Број На Модел На:
Стандард
Капацитет На Моторот:
Стандард
Површина Грубост:
Ра 0.05
Материјал:
Стандард
Премази:
Стандард
Структура:
Стандард

Најдобри понуди