• Обновено
F685 F685-ZZ F685ZZ F685-2Z F685Z zz z 2z F628/5 DDLF-1150 Flanged Страната Длабоко Ритам Топката Лежишта 5 x 11 x 5mm Висок Квалитет

F685 F685-ZZ F685ZZ F685-2Z F685Z zz z 2z F628/5 DDLF-1150 Flanged Страната Длабоко Ритам Топката Лежишта 5 x 11 x 5mm Висок Квалитет

Rating 
DEN 12.96

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Бренд Име:
ZOKOL
Број На Модел На:
Стандард
Капацитет На Моторот:
Стандард
Површина Грубост:
Ра 0.05
Материјал:
Стандард
Премази:
Стандард
Структура:
Стандард

Најдобри понуди