• Обновено
L:1mm Внатрешна дупка:1mm Надвор дијаметар:3мм Прецизност Масло имајќи

L:1mm Внатрешна дупка:1mm Надвор дијаметар:3мм Прецизност Масло имајќи

Rating 
DEN 469.00
DEN 527.52
-11 %

Залиха
Во магацинот.

Прецизност масло лого, процес на Производство : прашкаста металургија, Спецификација : 1 Phi Phi 3 (+0.005/+0) * (+0.05/+0.02) * 1 (+0.1/+0) мм Материјал : бакар база.

Основни карактеристики

Материјал:
Дувачкиот
Премази:
66

Најдобри понуди