• Обновено
R16K R16 отвори 1 x 2 x 3/8 англиски инчен Имајќи Минијатурни Топката Радијална Лежишта EE9 25.4*50.8*9.525

R16K R16 отвори 1 x 2 x 3/8 англиски инчен Имајќи Минијатурни Топката Радијална Лежишта EE9 25.4*50.8*9.525

Rating 
DEN 144.00

Залиха
Во магацинот.


Модел
R16
Димензии
Создаден (d)
25.4
мм
Дијаметар (D)
50.8
мм
Ширина (C)
9.525
мм
Печати Тип
ОТВОРЕТЕ
Квалитет
ABEC-1
Материјал
Имајќи челик (Gcr15)
Испорака датум
По барање испорака
Овој дел имајќи го чувствуваат мазна, ниско ниво на бучава, долг животен век. Е погодна за моторни, играчки, модел, инструменти и метри, електрични алатки, комуникациска опрема, фитнес опрема, и други области. Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Како професионален имајќи производи снабдувач со многу години искуство,ние може да понуди многу видови на добар квалитет на топката лежишта. Ние сме отворени за сите искрени купувачи, за понатамошни информации, добредојдени да се направи истрага, ви благодариме што одвоивте време да ја прочитате нашата информации!

Основни карактеристики

Употреба:
BMX
Големина:
11
Бренд Име:
NBZH
Материјал:
Челик
Капацитет На Моторот:
99
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Челик
Структура:
Топката

Најдобри понуди