• Обновено
L:22mm Внатрешна дупка:8mm Надвор дијаметар:11mm Бакар черупка водич sleevePrecision Масло имајќи

L:22mm Внатрешна дупка:8mm Надвор дијаметар:11mm Бакар черупка водич sleevePrecision Масло имајќи

Rating 
DEN 640.00
DEN 719.52
-11 %

Залиха
Во магацинот.

Масла кои содржат бакар ракав, масло имајќи Материјал : бакар база процес на Производство : прашкаста металургија, Спецификација : дијаметар 8 (+0.02/+0) * надворешен дијаметар 11 (+0/-0.02) * должина 22 + 0.1 mm,

Основни карактеристики

Материјал:
Дувачкиот
Премази:
66

Најдобри понуди