• Обновено
Новиот серво Волан Пумпа ASSY За NISSAN BLUEBIRDU13SR2 49110-OE000

Новиот серво Волан Пумпа ASSY За NISSAN BLUEBIRDU13SR2 49110-OE000

Rating 
DEN 5088.00

Залиха
Во магацинот.


Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас
Важни Забелешки :
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор или три тркала или автоматски. искрени честитки до сите купувачот
step1 : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка,па јас препорачувам да се зголеми двојно проверете ја компатибилноста со друг продавачот (Dayco, Портите или Goodyear) , како што е многу тешко да се имаат совршена база на податоци со сите возила на пазарот во светот.
Ако не направите чекор 1 но, купи погрешен дел,ние не преземаме никаква resposibility ако ум ,pls donot место цел ,ви благодариме !
ве молиме не го започнете sdisput во рамките на договореното време,бидејќи тоа е наш заеднички кредибилитет
е многу важно.
ние одбиваме да се вратат на било која стока како што се persionally не ми се допаѓа,и погрешна големина,па кога место
нарачки ,pls потврдите внимателно!
Сликите и тежина прикажана не се вистински објект и се за вашиот референца само.сите детали се accordong на вистинскиот објект кога добиле
2. Увозни давачки, брокерските провизии, даноци и други трошоци (како што се Надоместоци за Надвор-од-Испорака Област/Remoto Област), ако ги има,
не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорности.
3. Ве молиме да соработува превозот превозникот за Царинење, ако е потребно. Одлагање на царинење на дестинација не се смета
кога ние и ветуваме на транзит време. поради разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји , кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
4. Сите делови се проверуваат пред пратката и се сосема нови и во добра состојба. Сите делови се соодветно спакувани. Ве молиме отворете кутија за да се провери пред да се пријавете се за тоа.
5.Овој дел треба да биде инсталиран од страна на професионален механичар.
Опис На Производот :
Новиот серво Волан Пумпа ASSY За NISSAN BLUEBIRDU13 SR2 49110-OE000
Состојба : 100% Сосема нов
Боја : како на сликата покажа
Материјал : Железо, алуминиум
Во однос на пакување :
ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот безбедност depand на различни стоки.
За Цел Прилагодување и Цел Поништување на :
ако треба да се прилагоди на предмети во наредбите, како што се зголемување на количина на некои објекти или се движат од некои предмети
од нарачката ,или ако треба да се откаже од редот поради некои reasaon, pls ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа пред да се испрати пакет надвор.
Ние ќе го прифати вашето барање за без причина.
За превозот :
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 7 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата .

Основни карактеристики

Објектот Должина:
23
Осветленост Дел Број:
49110-OE000
Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал Тип:
Iron алуминиум
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Тежина:
4KGS
Објектот Висина:
18
Објектот Ширина:
18
Производителот Дел Број:
49110-OE000
Другиот Дел Број:
49110-OE000
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
ОЕМ:
49110-OE000
Материјал:
Iron алуминиум
боја:
Како на сликата покажа
Состојба:
100%Сосема Нов
Инженерство Име:
Серво волан пумпа
Примена:
BLUEBIRDU13SR2
Серво Волан Дел Тип:
Серво волан пумпа
категорија:
управување
категорија 1:
пумпа
Категорија 2:
макара

Најдобри понуди