• Обновено
Headling Switch За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Jetta Бора Голф mk4 Passat Б5 Поло Lupo Буба Touareg 3B0941531A, 3B0 941 531 НА

Headling Switch За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Jetta Бора Голф mk4 Passat Б5 Поло Lupo Буба Touareg 3B0941531A, 3B0 941 531 НА

Rating 
DEN 426.00
DEN 473.76
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Состојба : Висок Квалитет, Бренд-нови
Пакет содржи : 1 X компјутери
Крај : 17 Иглички
OE Број :
3 B0941531 A, 3 B0 941 531 НА
Fitment :
За "Фолксваген" JETTA 1999-2005 MK4
За "Фолксваген" БОРА 1999-2005
За Фолксваген ГОЛФ 1998-2006 MK4
За "Фолксваген" PASSAT 1997-2005 Б5
За Фолксваген ПОЛО 2002-2009
За "Фолксваген" TOUAREG 2003-2010
За Фолксваген БУБА 1999-2010

Основни карактеристики

Материјал:
3B0941531A, 3B0 941 531 НА
Бренд Име:
ICIFAUTO
Број На Модел На:
3B0941531A, 3B0 941 531 А,3B0 941 531A

Најдобри понуди