• Обновено
Нови Пристигнување Docolor четка исчисти полето 1pcs погоден за шминка четки чиста убавина од суштинско значење сочинуваат алатки

Нови Пристигнување Docolor четка исчисти полето 1pcs погоден за шминка четки чиста убавина од суштинско значење сочинуваат алатки

Rating 
DEN 192.00
DEN 240.00
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Нови Пристигнување Docolor четка исчисти полето 1pcs погоден за шминка четки чиста убавина од суштинско значење сочинуваат tools не треба вода брзо се чисти четки
Опис На Производот :
1. Мали калај во облик на дизајн кој има две сунѓери, сунѓерот влажен сунѓер бела центар, се користи како сенката за очи навлажни,
2. Црна дел на сунѓерот има чистење ефект, дури и ако сенката за очи четка натопена во чиста црна, додека црна сунѓерот сува четка неколку, ќе бидете во можност целосно да се исчисти, брзо и лесно да префрлате од една боја во друга боја,
3.По чистење на валкани сунѓерот може да биде постојано се користат, се исуши, може да продолжите да ја користите.
Пакет :
1pcs четка за чистење ( четки не се вклучени )
Answer : ___________________________ Note :
Поради вредноста на производот се на ниско ниво од $7, така што ќе не мора следење на информации. Пред да го купат, ве молиме да знаат ова, ние и ветуваме дека ќе може да го добиете производот.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Шминка Четка
Рачка Материјал:
Метал
Четка Материјал:
Сунѓерот
Големина:
8*3cm
Количина:
1pcs
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Бренд Име:
Docolor
Број На Модел На:
QJH01
Употреба:
се користи за четка за чистење

Најдобри понуди