• Обновено
Anmor Синтетички Влакна Аглеста Веѓа Четка Висок Квалитет Око Шминка Четки за Секојдневна или Професионална Make Up

Anmor Синтетички Влакна Аглеста Веѓа Четка Висок Квалитет Око Шминка Четки за Секојдневна или Професионална Make Up

Rating 
DEN 144.00
DEN 239.52
-40 %

Залиха
Во магацинот.


Име На Производ : Аглеста Четка Веѓа
Големина : Вкупната должина е 15.8 cm.
Материјал : Синтетички Влакна, Бакар Ferrule, Дрво Рачка
Функција : Идеална алатка за да се пополни во веѓите со било кој вид на текстура. Вие исто така може да го користите за
Ние брод на сите нарачки во рок од 48 часа по вашата исплата заврши. Како и за што постојат повеќе производи на нашиот магацин,
па кога ќе се сретнат со некои производи кои се надвор од акциите откако ќе поставите цел, само donot грижете се, ние ќе ве информира
за прв пат. Се надеваме дека ќе може да се разбере, благодарам, драги.
Ако вашата цел е многу итна, pls изберете го изразат како што курирската служба DHL , EMS, FEDEX, итн. Бидејќи кина пост времето за испорака е
не се многу стабилни. формат како што следува може да се земе како референца.
ПРЕВОЗОТ НАЧИН
ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА
Кина Пост
15-60 Работни Дена
HK Пост
10-35 Работни Дена
ТНТ
3-10 Работни Дена
USPS
3-10 Работни Дена
DHL
3-10 Работни Дена
EMS
15-25 Работни Дена
Fedex
5-15 Работни Дена
Epacket
20-25 Работни Дена
1. Дали вашиот производ се појави квалитет проблем , pls правите фотографии и да ни да се провери, по проверка, ние ќе ја вашата парцели
или целосно враќање на средствата.
2. Ако вашиот парцела се губи или не се примени во рок од 60 работни дена, ние ќе ја вашата парцела или целосно враќање на средствата.
3. Ве молиме имајте во предвид ние не преземат одговорност на сопствени clearence и данок.
Ако сте задоволни со нашите производи & servicer , pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек "5 звезди" , тоа е
нашиот предлог да се направи подобро за вас , а ние со задоволство ќе да го стори истото за вас. Откако ќе ја добиете вашата парцела, проверете pls
квалитетот и квантитетот, ако најдете било какви проблеми, ве молиме веднаш обратете се кај нас и да ни испрати фотографии , ние ќе се реши
тоа побрзо. Никакви проблеми, само ве молам не ни остави "1 /2 /3 ѕвезда" повратни информации пред да комуницира со нас ако ви се исполнат
проблеми. Само контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат и да се направи сте задоволни. Ви благодарам многу!
Ако ви се исполнат со прашања : парцели се уште е на пат; има некои квалитетот, како кај производите; постои некој
количина со производи; има помалку време да добијат парцели итн. Pls контактирајте со нас побрзо, ние ќе го реши вашиот про-
blems во првиот момент. Оставете neutal или негативни повратни информации не можам да ти помогнам нешто, па pls контактирајте со нас
пред да ја напушти neutal или негативни повратни информации .

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Шминка Четка
Бренд Име:
ANMOR
Се Користи Со:
Eyeliner
Број На Модел На:
C08
Големина:
15.8cm
Четка Материјал:
Синтетичка Коса
Рачка Материјал:
Дрво
Количина:
1 Парче по парцела
Се Користи Со:
Крем, молив и компактен прав
Материјал:
Синтетички Влакна, Бакар Ferrule, Дрво Рачка

Најдобри понуди