• Обновено
Кожа притисок groover работ на работ уред за сечење за линија 5 во еден мултифункционален dredging алатка groover

Кожа притисок groover работ на работ уред за сечење за линија 5 во еден мултифункционален dredging алатка groover

Rating 
DEN 1200.00

Залиха
Во магацинот.


Мултифункционален кожен ровот работ притискање на работ уред за сечење
Дијаметарот на 1mm chamfer машина главата; притисок страна сечење на работ (0.8-1-1.2mm3 главата)

Основни карактеристики

Најдобри понуди