• Обновено
Нови Led Светло До Прозрачна Светлечки Костими Camisole Облека Фаза Перформанси Жените Вест Облека Костим Новина Подарок

Нови Led Светло До Прозрачна Светлечки Костими Camisole Облека Фаза Перформанси Жените Вест Облека Костим Новина Подарок

Rating 
DEN 8112.00

Залиха
Во магацинот.


Нови Led Светло До Прозрачна Светлечки Костими Camisole Облека Фаза Перформанси Жените Вест Облека Костим Новина Подарок
Здраво, драг пријател :
1. Ова ДОВЕДЕ костим е бела боја led светло. Ние, исто така, може да се направи целосна боја led светло.
2.Ако не ви се допаѓа овој стил или Led боја, pls ми напишете ја вашата дизајн или идеја, ние може да обичај се направи за вас.

Основни карактеристики

Повод:
Блескав Време:
околу 1 час
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Број На Модел На:
Ledcostume39
Боја :
Бела
Тип :
LED Прозрачна одговараат костими , блескав вест танц носат
Големина на :
S M L XL Прифати Прилагодена големина
Извор на светлина:
LED
Е прилагодено :
Yes
Батеријата:
Батерија
Употреба:
Фаза на Изведба,ноќта на Вештерките,Божиќ,Пантомимичари,партија
Контрола :
Прекинувач со рака
Прифати прилагодено дизајн:
PLs ми испратите вашата идеја или дизајн
Трговија на големо и обичај купувачот :
Pls контактирајте ме

Најдобри понуди