• Обновено
Led Прозрачна венчаница LED Светло До Расте Вечер Костим Фаза Костим Партија За Клуб Бар Божиќ Свадба Декорација

Led Прозрачна венчаница LED Светло До Расте Вечер Костим Фаза Костим Партија За Клуб Бар Божиќ Свадба Декорација

Rating 
DEN 31632.00

Залиха
Во магацинот.


Led Прозрачна венчаница LED Светло До Расте Вечер Костим Фаза Костим Партија За Клуб Бар Божиќ Свадба Декорација
Здраво, драг пријател :
1. Ова ДОВЕДЕ костим имаат многу големина S M L XL XXL можете да изберете.
2.Ако не ви се допаѓа овој стил или боја, pls ми напишете ја вашата дизајн или идеја, ние може да обичај се направи за вас.
·

Основни карактеристики

Повод:
Блескав Време:
околу 1 час
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Број На Модел На:
Ledcostume56
Производи име :
LED костими , светлечки Led прозрачна свадба облечи
Извор на светлина:
LED
Led боја:
Жолта или прилагодени
Големина на :
S M L Прифати Прилагодена големина
Прифати прилагодено дизајн:
PLs ми испратите вашата идеја или дизајн
Батеријата:
Батерија
Контрола :
Далечинскиот управувач или да се Префрлиш со рака
Употреба:
Фаза на Изведба,ноќта на Вештерките,Божиќ,Пантомимичари,партија
Е прилагодено :
Yes
Трговија на големо и обичај купувачот :
Pls контактирајте ме

Најдобри понуди