• Обновено
Новиот дизајн шарени LED микрофон стојат LED микрофон база за пејач

Новиот дизајн шарени LED микрофон стојат LED микрофон база за пејач

Rating 
DEN 10800.00

Залиха
Во магацинот.


Новиот дизајн шарени LED микрофон стојат LED микрофон база за пејач
1. LED микрофон стојат
2. Повеќе детали за LED микрофон стојат
Тип
LED микрофон стојат
LED боја
7 бои , светкави боја
Боја на каросеријата
Црна или Бела
Големина
За 1500-1700 mm
Нето тежина
500g/ парче
Батеријата
Со батерија
Контрола начини
Префрлете
Пакување
Пена + Тетрапак пакување
3. Пакување & Испорака
·

Основни карактеристики

боја:
шарени
Повод:
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Wecool-LEDM001
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Блескав Време:
2-3 час
Производи име:
LED Микрофон стојат , ПРЕДВОДЕНА Микрофон база
Бои:
7 бои , може да се блиц (7 бои промена)
Боја На Каросеријата:
бела и црна
Нето тежина:
500g / парче
Големина:
За 1500-1800 mm висина , или прилагодени
Батеријата:
Батерија
Повод:
Бар , DJ , hristmas, ноќта на Вештерките
Пакување:
Пена + Картон пакет
Е _ прилагодени:
Yes
Контрола:
Со прекинувач

Најдобри понуди