• Обновено
Новиот Дизајн Led Расте Прозрачна светне Робот Одговараат Костим Со LED Шлем За Мажи Танц Перформанси Фаза Облека

Новиот Дизајн Led Расте Прозрачна светне Робот Одговараат Костим Со LED Шлем За Мажи Танц Перформанси Фаза Облека

Rating 
DEN 22032.00

Залиха
Во магацинот.


Новиот Дизајн Led Расте Прозрачна светне Робот Одговараат Костим Со LED Шлем За Мажи Танц Перформанси Фаза Облека
Здраво, драг пријател :
1. Ова ДОВЕДЕ костим е сино зелено светло боја ако сакате целосна боја може да се менува 7 бои со далечински управувач ние, исто така, може да направи за вас.
2. Ако не ви се допаѓа овој стил или боја, pls ми напишете ја вашата дизајн или идеја, ние може да обичај се направи за вас.
·

Основни карактеристики

Број На Модел На:
Ledcostume61
Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Назад На Училиште,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Велигден,Божиќ,денот на Благодарноста
is_customized:
Yes
Блескав Време:
1-2hour
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Производи име :
LED прозрачна робот одговараат костим танц носат
Извор на светлина:
LED
Led боја:
Сино зелена или прилагодени
Големина на :
S M L XL Прифати Прилагодена големина
Боја На Каросеријата:
Црна или Прилагодени
Батеријата:
Батерија
Контрола :
Далечинскиот управувач или да се Префрлиш со рака
Употреба:
Фаза на Изведба,ноќта на Вештерките,Божиќ,Пантомимичари,партија
Е прилагодено :
Yes
Трговија на големо и обичај купувачот :
Pls контактирајте ме

Најдобри понуди