• Обновено
Новиот Дизајн Led Расте Прозрачна светне Робот Одговараат Костим Со LED Шлем За Мажи Танц Перформанси Фаза Облека

Новиот Дизајн Led Расте Прозрачна светне Робот Одговараат Костим Со LED Шлем За Мажи Танц Перформанси Фаза Облека

Rating 
DEN 22032.00

Залиха
Во магацинот.


Новиот Дизајн Led Расте Прозрачна светне Робот Одговараат Костим Со LED Шлем За Мажи Танц Перформанси Фаза Облека
1. LED Костим Шоу
2. Повеќе детали за LED очила
Тип
Лед светлечки костими робот одговараат на танц носат
LED боја
Сино зелена или customzied
Боја на каросеријата
Црна или прилагодени
Ракавици големина
S M L XL или прилагодени
Трговија на големо и прилагодени на купувачот Pls контактирајте ме
Батеријата
Со батерија
Контрола начини
Префрлување и далечинскиот управувач
Пакување
Пена + Тетрапак пакување
3. Пакување & Испорака
Ние брод од страна на EMS, DHL,FEDEX, Кина Пост воздух mail, Кина Пост воздух парцела и на друг начин.
DHL превозот обично трае 3-7 работни дена во зависност од земјата доставени до.
EMS превозот обично трае 8-12 работни дена во зависност од земјата доставени до.
FEDEX превозот обично трае 3-7working дена зависи од земјата доставени до.
Кина Пост Воздух Mail : превозот обично трае 15-30 работни дена во зависност од земјата доставени до.
Во нашиот бесплатен превозот нудат, ние ќе ви понуди голем број на превозот опции за клиентите, ве молиме да се разбере јасно некаде ние сме користење на изразат испорака начин.
·

Основни карактеристики

Број На Модел На:
Ledcostume61
Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Куќа се Движи,Кинеската Нова Година,Свадба,Децата Ден,Назад На Училиште,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста,Велигден,Божиќ
Блескав Време:
1-2 часа
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Производи име:
LED прозрачна робот одговараат костим танц носат
LED Бои:
Сино зелена или прилагодени
Боја На Каросеријата:
Црно или сино или прилагодени
Големина на:
S M L XL или прилагодени
Трговија на големо и прилагодени на купувачот :
Pls контактирајте ме
Батеријата:
Батерија
Повод:
Бар , DJ ,божиќ, ноќта на Вештерките
Пакување:
Пена + Картон пакет
Е _ прилагодени:
Yes
Контрола:
Префрлете

Најдобри понуди