• Обновено
Прозрачна Свадба се Облекуваат ДОВЕДЕ Расте Вечер Костим Фаза Костим Партија Танцување Носат За Клуб Партија Бар ноќ на Вештерките Свадба

Прозрачна Свадба се Облекуваат ДОВЕДЕ Расте Вечер Костим Фаза Костим Партија Танцување Носат За Клуб Партија Бар ноќ на Вештерките Свадба

Rating 
DEN 36432.00

Залиха
Во магацинот.


Прозрачна Свадба се Облекуваат ДОВЕДЕ Расте Вечер Костим Фаза Костим Партија Танцување Носат За Клуб Партија Бар ноќ на Вештерките Свадба
1. LED Костим Шоу
2. Повеќе детали за LED носии
Тип
Led прозрачна венчаница костим им одговара на жените носат танц
LED боја Бела боја или прилагодени
Боја на каросеријата
Бела
Ракавици големина
Возрасни Стандард
Трговија на големо и прилагодени на купувачот Pls контактирајте ме
Батеријата
Со батерија
Контрола начини
Префрлување и далечинскиот управувач
Пакување
Пена + Тетрапак пакување
3. Пакување & Испорака
Ние брод од страна на EMS, DHL,FEDEX, Кина Пост воздух mail, Кина Пост воздух парцела и на друг начин.
DHL превозот обично трае 3-7 работни дена во зависност од земјата доставени до.
EMS превозот обично трае 8-12 работни дена во зависност од земјата доставени до.
FEDEX превозот обично трае 3-7working дена зависи од земјата доставени до.
Кина Пост Воздух Mail : превозот обично трае 15-30 работни дена во зависност од земјата доставени до.
Во нашиот бесплатен превозот нудат, ние ќе ви понуди голем број на превозот опции за клиентите, ве молиме да се разбере јасно некаде ние сме користење на изразат испорака начин.
·

Основни карактеристики

Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Куќа се Движи,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Децата Ден,Денот на планетата Земја,Назад На Училиште,април Будала Ден,Нова Година,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста,Божиќ
Блескав Време:
1-2 часа
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Ledcostume55
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Производи име:
LED костими За Жените , блескав прозрачна венчаница танц носат
LED Бои:
Бела Боја или прилагодено боја
Боја На Каросеријата:
бела или прилагодени
Големина на:
Возрасни Стандард
Трговија на големо и прилагодени на купувачот :
Pls контактирајте ме
Батеријата:
Батерија
Повод:
Бар , DJ ,божиќ, ноќта на Вештерките
Пакување:
Пена + Картон пакет
Е _ прилагодени:
Yes
Контрола:
Префрлете

Најдобри понуди