• Обновено
DHLFree Превозот Секси Жени Шарени LED Прозрачна Градник LED Расте Шорцеви Перформанси LED Секси Дама Одговараат CostumeSex Танц Носат

DHLFree Превозот Секси Жени Шарени LED Прозрачна Градник LED Расте Шорцеви Перформанси LED Секси Дама Одговараат CostumeSex Танц Носат

Rating 
DEN 12432.00

Залиха
Во магацинот.


DHLFree Превозот Секси Жени Шарени LED Прозрачна Градник LED Расте Шорцеви Перформанси LED Секси Дама Одговараат Costume Sex Танц Носат
Здраво, драг пријател :
1. Ова ДОВЕДЕ костим е сина, црвена или зелена бои може да се избере.
2.Ако не ви се допаѓа овој стил или боја, pls ми напишете ја вашата дизајн или идеја, ние може да обичај се направи за вас.

Основни карактеристики

боја:
Црвениот led светло, Сино led светло, Зелена led светло
Повод:
Број На Модел На:
Ledcostume63
Блескав Време:
околу 1 час
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Боја :
Сина Црвена Зелена бои или прилагодени
Тип :
LED костими За Жените блескав танц носат,светлечки секси костим
Големина на :
S M L или Прифати Прилагодена големина
Извор на светлина:
LED
Е прилагодено :
Yes
батеријата:
Батерија
Употреба:
Фаза на Изведба,ноќта на Вештерките,Божиќ,Пантомимичари,партија
Контрола :
Далечинскиот управувач или да се Префрлиш со рака
Прифати прилагодено дизајн:
PLs ми испратите вашата идеја или дизајн
Трговија на големо и обичај купувачот :
Pls контактирајте ме

Најдобри понуди