• Обновено
Led Прозрачна Секси Градник И Здолниште Одговараат на LED Светло До Расте Вечер Жените се Облекуваат Фаза Костим Партија За Клуб Бар Божиќ

Led Прозрачна Секси Градник И Здолниште Одговараат на LED Светло До Расте Вечер Жените се Облекуваат Фаза Костим Партија За Клуб Бар Божиќ

Rating 
DEN 12432.00

Залиха
Во магацинот.


Led Прозрачна Секси Градник И Здолниште Одговараат на LED Светло До Расте Вечер Жените се Облекуваат Фаза Костим Партија За Клуб Бар Божиќ
Здраво, драг пријател :
1. Ова ДОВЕДЕ костим имаат многу големина S M L XL XXL можете да изберете.
2.Ако не ви се допаѓа овој стил или боја, pls ми напишете ја вашата дизајн или идеја, ние може да обичај се направи за вас.
·

Основни карактеристики

Повод:
Број На Модел На:
Ledcostume59
Блескав Време:
околу 1 час
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Производи име :
LED костими , светлечки Led прозрачна Градник фустан
Извор на светлина:
LED
Led боја:
бела или прилагодени
Големина на :
S M L Прифати Прилагодена големина
Прифати прилагодено дизајн:
PLs ми испратите вашата идеја или дизајн
Батеријата:
Батерија
Контрола :
Прекинувач со рака
Употреба:
Фаза на Изведба,ноќта на Вештерките,Божиќ,Пантомимичари,партија
Е прилагодено :
Yes
Трговија на големо и обичај купувачот :
Pls контактирајте ме

Најдобри понуди