• Обновено
Батерија Управувана Супер Светло Виси LED Floralyte За Кинески Хартија Фенер Декорација

Батерија Управувана Супер Светло Виси LED Floralyte За Кинески Хартија Фенер Декорација

Rating 
DEN 149.00
DEN 162.24
-8 %

Залиха
Во магацинот.


Батерија Управувана Супер Светло Виси LED Floralyte За Кинески Хартија Фенер Декорација
11 Бои LED, 2 парчиња CR2032 Батерија Управувана ,Со Бесење Жица Виси LED Floralyte- Floralyte- Цветни Светлина-LED Floralyte
Ние сме Фабрика Снабдувач !!!
Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други . Изберете ни е најдобриот избор
Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување, со евтини цени.
11 бои за опции : Бела, Топло Бела, Црвена, Сина, Зелена, Виолетова, Розова, Килибар, Портокал, Теал, RGB
Можете да нарачате ги во мешавина од бои.
Што Се Вклучени ???
10pcs Виси LED Floralyte ( Батерии вклучени).
Не вазни, Не laterns, Не балони вклучени!
Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE,
Карактеристики :
1pc Супер-Светли LED
Големина : 4.45 CM Долги , 2 CM дијаметар, 1.2 СМ висок
2 парчиња CR2032 батерии инсталиран , трае повеќе од 48hours. Не се заменливи.
Со Виси риба жици. тоа е лесно да се виси на светлата на цвеќиња,хартија фенери и така натаму.
Лесен за користење, само треба да пресврт на светлината, тоа ќе активни во една. Мирно на Функцијата.
Доаѓаат со виси кука на дното , кога сакате да го стави на хартија фенери, толку Лесно , Без потреба од други компоненти
Како да се активни на светлата?
Извлечете ја картичката за да го вклучите/исклучите.
Слики :
Апликации : 1, Употреба со Хартија Фенер
2, Употреба со цвеќиња.
Пакет Слика :
Продавачот Политика
Посветеност На Квалитетот :
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа :
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати. Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот :
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање . 2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде spiltted во повеќе од еден пакет.

Основни карактеристики

боја:
RGB, ЦРВЕНА, БЕЛА, СИНА, ЗЕЛЕНА, ЖОЛТО, ВИОЛЕТОВО, ТОПЛО БЕЛА, РОЗОВА, ТЕАЛ
Повод:
Партија,Дипломирањето,Денот на Вљубените,Велигден,Свадба,ноќта на Вештерките,Божиќ,Свадба & Ангажирање,Денот на Таткото,Нова Година,Кинеската Нова Година,денот на Благодарноста,Роденден
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Број На Модел На:
KS-FL-003
is_customized:
Yes
Блескав Време:
48H
Број на Компјутери:
10pcs
Бренд Име:
KITOSUN
Боја За Опции:
Бела, Топло Бела, Црвена, Сина, Зелена, Виолетова, Розова, Килибар, Портокал, Теал
Батеријата:
2CR2032 монета батерии. Вклучени
Reuseable:
За еднократна употреба, но со повлече switch.
Траење На Батеријата:
Повеќе од 48hours
Примена:
Хартија Фенер, Балон, Цвеќе, Дрво, Дом, Градина Декорација
Големина:
L2XW0.9XH0.4
Тежина:
11G
Пакување:
10pcs/Блистер,200pcs/внатрешен кутија,1600pcs/Master картон
Прилики:
Свадба, Божиќ, Ноќта На Вештерките,
Име На Производ:
Виси LED Флорални Светлина, Мини LED Floralyte

Најдобри понуди