• Обновено
1/128 Искра Мали Сјајот Прашина Ласерски Holographic Зелена Ноктите Совети Блескави Хексагонални Помине Уметност и Сјајот Занаети N53

1/128 Искра Мали Сјајот Прашина Ласерски Holographic Зелена Ноктите Совети Блескави Хексагонални Помине Уметност и Сјајот Занаети N53

Rating 
DEN 48.00
DEN 58.08
-17 %

Залиха
Во магацинот.


За превозот време и следење на број, Ако изберете "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" како превозот метод. Оваа превозот метод вклучува превозот број, но не и следење на број. Нормално, предмети се за 35-60 дена да пристигнат. Ако сакате да знаете каде објектот е, ве молиме контактирајте со нас во 50days по предметот испраќаат надвор. ви благодариме
1/128" Искра Мали Сјајот Прашина Ласерски Holographic Зелена Ноктите Совети Блескави Хексагонални Помине Уметност и Сјајот Занаети N53
во јасна тегла, на нето тежина : за 4g
............
Кликнете на боја сакате од под сл.
............
Опис
Нов & Висок квалитет.
КАКО ДА СЕ ПРИМЕНУВААТ :
чекор 1 : полски
чекор 2 : сјајот
чекор 3 : палто врвот
Пакет вклучувајќи
1 x сјајот на ноктите
Имајте предвид Сите парцели ќе биде преполна со клобуркаше завиткани. И сите производи ќе бидат проверени пред превозот. Превозот : 1.Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена од Кина Пост Воздухопловната по плаќањето е јасно. Предмети ќе пристигне во 3-6 недели. Доаѓањето време зависи од некои фактори и различни области. Ве молиме изберете некои локалните продавачи, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние се прогласи. Враќање Враќање пакет мора да ги содржи сите ОРИГИНАЛНОТО пакување, материјали и додатоци. И не контактирајте со нас пред да се врати на објектот.

Основни карактеристики

НЕТО-WT.:
5g
Број На Модел На:
glitter53
Материјал:
акрилик во прав
Количина:
1
Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Бренд Име:
EchiQ

Најдобри понуди