• Обновено
бисер монистра салфетка прстен, салфетка носителот на чоколадо боја,

бисер монистра салфетка прстен, салфетка носителот на чоколадо боја,

Rating 
DEN 1061.00
DEN 1248.00
-15 %

Залиха
Во магацинот.


Материјал : акрилик монистра/нерѓосувачки ;
Бои : златен/сребрена/црвена/портокал/виолетово/сино/etc
Големина : dia4.2cm/4.5 cm/5.5 cm;
Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;
Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;
Еден примерок е слободен без изразат цена :

Основни карактеристики

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Салфетка Прстени
Бренд Име:
quaeas
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
qn14030424
Пластични Тип:
Акрилик
Број На Модел На:
qn14030424
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
dia 4.2/4.5/5.5cm
боја:
злато/сребрена/црвена/сино/etc
Многу бои:
Акрилик
Функција:
Еко-Пријателски
is_customized:
Yes

Најдобри понуди