• Обновено
YILONG 6'x9' qum свила тепих поволна исклучителна флорални бела и беж персиската свила килим (YHW036B6x9)

YILONG 6'x9' qum свила тепих поволна исклучителна флорални бела и беж персиската свила килим (YHW036B6x9)

Rating 
DEN 217728.00
DEN 311040.00
-30 %

Залиха
Во магацинот.

YILONG 6'x9' qum свила тепих поволна исклучителна флорални бела и беж персиската свила килим (YHW036 B6x9)
Килим Бр. YHW036 B6x9
Занаети Рака заврзана
Материјал Свила
Големина 6ft x 9ft (183cm x 274cm)
Превозот Бесплатен превозот+врата до Врата услуга
Плаќање Онлајн плаќање или Т/T, Western Union, Paypal, итн.
Квалитетот 23 0 линии; 36 7 kpsi (57 0,000 јазли/м 2 )
Овој килим е 100% handknotted. Производство на време : Околу. 6 месеци. Овој килим е направен од казна свила. Големина : 6ft x 9ft (183cm x 274cm) ве Молиме да го видите прекрасниот дизајн и живописни бои. Ве молиме погледнете го убаво класичен дизајн. Ве молиме погледнете го густа назад на овој килим.
~ Ние сме фабрика!
~150 години историја; 9000 ткајачки ~
~ Ова Килим прикажана тука е во парк!
~ Ние можеме да брод за вас денес!
* Како ги Направи овие Прекрасни Свила Теписи *
100% Направени од страна на Страна, Јазол од Јазолот Трпеливо
* Yilong Тепих Складиште *
Имаме 500,000 Квадратни.ft Свила Тепих Инвентар
* Клиентот посети Yilong *
Yilong има продаваат рачно изработени свила тепих на над 60 земји во светот.
* Купувачот Се Покаже *
- FAQ / Ние сме секогаш во вашата УСЛУГА -
1.Плаќање Корисниците може да направи плаќање преку Aliexpress онлајн. Исто така, ја прифати Т/T) или Western Union.
2. Превозот Обично ќе брод на килим од DHL/UPS/Федекс/ТНТ експрес со бесплатен превозот, ова е врата до врата брза испорака услуга, пристигнуваат од целиот свет во рок од 5 - 9 дена.
3. Царина Царинска фактура ќе биде напишан со мала вредност, поголемиот дел од времето нема царина потребно. Ако имате посебни барање за царински проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно.
4. Враќање Врати се прифати, ако постои било кој квалитет на проблемот на нашето килими. Ве молиме контактирајте со нас однапред, пред да започнеш враќање, ви благодариме!

Основни карактеристики

Големина:
183cm x 274cm
Материјал:
100% Свила
Употреба:
Кат,Молитва,Хотел,Дома
Шаблон Тип:
Растенијата
Возрасна Група:
Возрасни лица
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YILONG
дизајн:
Персискиот
Број На Модел На:
YHW036B6x9
Функција:
Против Пролизгување
Техника:
рака заврзана
Килим квалитет:
230 линии; 367 kpsi (570,000 јазли/m2)
Големина:
6ft x 9ft (183cm x 274cm)
Инвентар:
Од 20.000 компјутери персискиот килим
Карактеристично:
Перат рака заврзана свила килим
Услуга:
Прилагодено Дизајн И Големина Килим Прифатливо

Најдобри понуди