• Обновено
Бебе Snowsuits Маскирани Jumpsuit Бела Патка Надолу Јакни За Момчиња Девојчиња Зима Снег Палта Детска Облека Infantil Згусне Rompers

Бебе Snowsuits Маскирани Jumpsuit Бела Патка Надолу Јакни За Момчиња Девојчиња Зима Снег Палта Детска Облека Infantil Згусне Rompers

Rating 
DEN 2880.00
DEN 3388.32
-15 %

Залиха
Во магацинот.


Бебе Snowsuits Маскирани Jumpsuit Бела Патка Надолу Јакни За Момчиња Девојчиња Зима Снег Палта Детска Облека Infantil Згусне Rompers
Бебе Rompers Опис :
Бебе Облека Додатен : 90% бела патка надолу
Бебе Romper Боја : како на сликата шоу
Облека Поставите Големина : 6 M/ 9 M/ 12 M/ 18 МИЛИОНИ/ 24 M/ 3 T
Тежина : околу 750g
Крзно : ова крзно со две бои , една таа бела боја , друг е кафеава боја , и двете се природни голема крзно . pleaes истакна нас кои крзно ви треба кога местото цел , однапред ви благодариме.
Карактеристики : овој костим надвор farbic се меки и светли , не треба да се мијат , само избрише тоа кога нечист!
Големина на информации(cm) : Големина(CN) Големина на(НИ) Должина Биста*2 Ракав Рамо Соодветна Висина 0 6 M 61 33 28 28 65-70cm 1 9 M 64 36 29 29 70-75см 2 12 M 68 37 30 30 75-80см 3 18 МИЛИОНИ 72 38 31 31 80-85cm 4 24 M 76 39 32 32 85-90cm 5 3 T 81 40 33 33 90-95cm
(Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање! Однапред ви благодариме.)
↓↓ ↓ Бело Крзно ↓ ↓↓
↓↓ ↓ Кафеави Со Крзно ↓ ↓↓

Основни карактеристики

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
бебе rompers
Материјал Состав:
90% бела патка надолу
Бренд Име:
SKABENLAM
бебе rompers:
бебе облека
бебе romper:
комбинезони
бебе момче облека:
бебе девојка облека
Infintil:
бебе облека
Snowsuits:
Зимски патка надолу јакни

Најдобри понуди