• Обновено
SOSOCOER Бебе Момче Rompers Jumpsuit Долг Ракав Мрачно ноќта на Вештерките Новороденче Облека 2017 Бренд Коса Смешно Младата Девојка Костим Romper

SOSOCOER Бебе Момче Rompers Jumpsuit Долг Ракав Мрачно ноќта на Вештерките Новороденче Облека 2017 Бренд Коса Смешно Младата Девојка Костим Romper

Rating 
DEN 419.00
DEN 697.44
-40 %

Залиха
Во магацинот.


[ИМЕ на ПРОИЗВОД] SOSOCOER Бебе Момче Rompers Jumpsuit Долг Ракав Мрачно ноќта на Вештерките Новороденче Облека 2017 Бренд Коса Смешно Младата Девојка Костим Romper
[БОЈА] Како слика
[SIZE] 70-80-90-100 одговараат за 6 M-24 M години Бебе
[ТКАЕЊЕТО] Памук + Полиестер
Плочка физички мерења, 1-2 см грешка припаѓа на нормалата, на возраст само сугерираат , не е точно според различни бебе. Ви благодариме за вашето разбирање.
1 инч = 2.54 см
Деца USSize
Должина
Должина На Ракав
Биста*2
Ознака Големина
6 M
54 cm
29 см
27*2 см
70
12 M
58 cm
31 см
28*2 см
80
18 МИЛИОНИ
62 cm
33 cm
29*2 см
90
24 M
66 см
35 cm
30*2 см
100
Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 работен ден по расчисти исплата. Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог) 1. Русија/USA/Франција/Велика Британија/Украина/Австралија/Германија/Канада обично преку е-пакет 7-20 дена,друга земја нарачки преку КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL ако одберете бесплатен превозот, но за жал ние не поддржуваат бесплатен превозот во некои земјата, како што се Ангола Албанија и други земји, кои не поддржуваат Кина Пост Воздух Mail услуги. 2. ЗА ДАНОЧНИ Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности. 3.ИЗВЕСТУВАЊЕ Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P. O. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел.
1.Ние го прифаќаме Ali Pay Запад Унија, Moneybooker и TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2.Ние ги испратите стоки за вашиот Aliexpress Адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата Адреса за е токму вашиот Превозот Адреса. Ако сакате да го измени превозот адреса. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа. Бидејќи нашиот времето за испорака е 1-3 работен ден. Ви благодариме однапред за вашата соработка!
1. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас. Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации, така што можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми.

Основни карактеристики

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Материјал Состав:
памук + полиестер
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
SOSOCOER
Шаблон Тип:
Шарени
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Бебе Девојки
Број На Модел На:
HLS2016091603
Материјал:
Памук,Полиестер
Затворање Тип:
Еден Гради

Најдобри понуди