• Обновено
Ново Бебе Дете Момче Памук Господин Jumpsuit Bodysuit Облека Облека 4Sizes

Ново Бебе Дете Момче Памук Господин Jumpsuit Bodysuit Облека Облека 4Sizes

Rating 
DEN 248.00
DEN 282.24
-12 %

Залиха
Во магацинот.


Ново Бебе Дете Момче Памук Господин Jumpsuit Romper Bodysuit Облека Облека 4 Sizes
Кликни да Зголемиш
Кликни да Зголемиш
Кликни да Зголемиш
Кликни да Зголемиш
Кликни да Зголемиш
Кликни да Зголемиш
Бренд НОВИ со Висок квалитет
Тип : Момче облека
Главната Боја : Црна/Бела Материјал : Памук
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.
Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1 x облека
Големина На Табелата :
Големина
Рамо(cm/инчи)
Crotch(cm/инчи)
Ракав(cm/инчи)
Должина(cm/инчи)
Возраст
70
18/7.0
18/7.0
26/10.2
60/23.5
0-1 Years
80
20/7.8
20/7.8
28/11.0
62/24.3
1 Years
90
22/8.6
22/8.6
30/11.8
64/25.1
2 Years
95
24/9.4
24/9.4
32/12.5
66/25.9
3 Years
Ние го прифаќаме само за плаќање. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди сметка пред наддавање
Сите Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.
Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса за, пред да плаќаат преку .
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 7-25 работни дена од пратката датум.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 2 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 7-25 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само.

Основни карактеристики

Бебе Возраст:
10-12 месеци, 19 до 24 месеци, 2T, 3T
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Еден Гради
Пол:
Бебе Момчиња
Материјал:
Памук,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
ff16723

Најдобри понуди