• Обновено
KUYING Прашума 2.28 м 2.4 m 2.55 м Јапонски Јаглерод Врти Кастинг Риболов Прачка Мамка Риба Пол Медиум Брза Акција Тешко Мека

KUYING Прашума 2.28 м 2.4 m 2.55 м Јапонски Јаглерод Врти Кастинг Риболов Прачка Мамка Риба Пол Медиум Брза Акција Тешко Мека

Rating 
DEN 2627.00
DEN 3283.20
-20 %

Залиха
Во магацинот.


-
Ве потсетам : SUL=Супер Ultra light; УЛ= Ultra light; L=светлина; ML=Средината светлина; M=Средината; МЗ=Средината тешко; H=Тешко; XH=Супер тешко
-
Жолта опција =RFC762 MH, 2.28 m,Кастинг;
Намамат : 1/4-1oz(7-28g) Линија : 12-20lb;Средни Брза Акција;
Бела опција = RFS802 MH, 2.4 m, Врти;
Намамат : 1/4-1oz(7-28g) Линија : 12-20lb; Средни Брза Акција;
Црвено опција= RFS852 ML, 2.55 m, Врти;
Намамат : 3/16-3/4oz(5-21g) Линија : 8-15lb;Средни Акција;
мала грешка, бидејќи прирачник мерка + Google преведувач, ако збунети ве молиме контактирајте со нас за да потврдите.ви благодариме.

Основни карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
RFS802MH/RFC762MH/RFS852ML
категорија:
Намамат Род
Тврдост:
Тешко
Бренд Име:
kuying
Материјал:
јаглерод
Топ Дијаметар:
1.78 mm/1.95 mm

Најдобри понуди