• Обновено
Риболов Репортажите 12+1 BB Топката Имајќи 4.8:1 Cid Пред-Вчитување Врти Риболов Тркала

Риболов Репортажите 12+1 BB Топката Имајќи 4.8:1 Cid Пред-Вчитување Врти Риболов Тркала

Rating 
DEN 790.08

Залиха
Во магацинот.


Риболов Репортажите 12+1 BB Топката Имајќи 4.8 : 1 Cid Пред-Вчитување Врти Риболов Тркала
Карактеристики :
Совршена алатка за риболов.
Дрво се справи, оперативни удобност.
Висока јачина виткање рака, може да се interchanged.
Висока јачина инженерство материјали, силни и издржливи.
Ултра-тенок дизајн на каросерија, убава, мала тежина и лесен.
Спецификации :
Боја : Црвена
Тип : Врти Ролна
Топката Имајќи : 12+1 Имајќи Топка
Cid : 4.8 : 1
Гајтанот : Метал
Тежина : 151g
Линија Капацитет(#/М) : 2.5# Најлон/100
Пакет Листата :
1 x Риболов Ролна

Основни карактеристики

Имајќи Количина:
13
Гајтанот Капацитет:
1000 Серија
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
Риболов Метод:
врти
Риболов Ленти Тип:
Пред-Вчитување Се Врти Тркалото
Број На Модел На:
1000
Имајќи:
12+1Ball Лежишта
Cid:
4.8
Carretilha pesca:
врти ролна

Најдобри понуди