• Обновено
2 ДЕН

2 ДЕН

Rating 
DEN 749.76

Залиха
Во магацинот.


Топла 5 компјутери Мешавина Боја 13cm/20g Риболов мами Извезуваат во Јапонија Нов дизајн Лигњи Jigs Лигњи Кука Бесплатна испорака Тежина : 20 g/парче Должина : 13 cm /парче Пакување : со мало кутија Кука : висок јаглероден челик кука

Основни карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Број На Модел На:
Baitball Crankbaits
Бренд Име:
kmucutie
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат

Најдобри понуди