• Обновено
Г-дин Чарлс CMC015 Риболов Мами 70mm/8.5 г Shad , 0-0.8 M Лебдечки , Квалитетна Професионална Minnow Тешко Мамка 3D Очи Crankbait

Г-дин Чарлс CMC015 Риболов Мами 70mm/8.5 г Shad , 0-0.8 M Лебдечки , Квалитетна Професионална Minnow Тешко Мамка 3D Очи Crankbait

Rating 
DEN 160.00
DEN 356.16
-55 %

Залиха
Во магацинот.


Вештачки shap и пливање ќе ја иритираат риба да го закачите. Направени од PLA.Риболов намами со висок квалитет и висока strenth. 2 X Силно,Здраво јаглерод челични рамни сплит nings тоа Guaranlee hooking до голема тежина риба. 3 D Високо симулација риба очи повеќе привлечни и вистински Голема тежина метални топки во внатрешноста го одобри долги кастинг. Јапонски технологија најдобрите високо-јаглероден челик максимална сила и острина.

Основни карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Бренд Име:
Г-ДИН ЧАРЛС
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
CMC015
категорија:
Лажни Намамат
Должина(mm):
70
Тежина(g):
8.5
акција:
0-0.8 M ЛЕБДИ
Куки тип:
Јапонски технологија најдобрите високо-јаглероден челик
mateial:
ABS
Карактеристики 1:
Пластика, Метал и Облик на Телото
Карактеристики 2:
Станот Се Подели Прстени
Карактеристики 3:
3d очи
Карактеристики 4:
Челични Топки
Карактеристики 5:
Квалитетот Куките

Најдобри понуди