• Обновено
50Sets Крап Риболов Тешки Безбедност Доведе Клипови Брзи Промени Snap Клипови и Опашка Гума за Риболов на Крап Апаратури

50Sets Крап Риболов Тешки Безбедност Доведе Клипови Брзи Промени Snap Клипови и Опашка Гума за Риболов на Крап Апаратури

Rating 
DEN 340.00
DEN 447.36
-24 %

Залиха
Во магацинот.


50 Sets Крап риболов безбедност доведе клипови и опашка гума крап риболов апаратури
3 вид на Риболов безбедност доведе клип snap клипови/Риболов heary должност клипови.
Количина : 50sets (50pcs клипови и 50pcs опашка rubbers)
TS-А :
TS-Б
TS-C :

Основни карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
крапот риболов прилепува
категорија:
крапот мамка
Тип:
Живеат Мамка
Бренд Име:
hirisi

Најдобри понуди