• Обновено
Г-дин Чарлс CMC032 Риболов Намамат 75mm/11.5 g 0-2.0 M ЛЕБДИ Shad Minnow Тешко Мамки Crankbait Wobblers Риболов Справи Pesca

Г-дин Чарлс CMC032 Риболов Намамат 75mm/11.5 g 0-2.0 M ЛЕБДИ Shad Minnow Тешко Мамки Crankbait Wobblers Риболов Справи Pesca

Rating 
DEN 184.00
DEN 384.48
-52 %

Залиха
Во магацинот.


Вештачки shap и пливање ќе ја иритираат риба да го закачите. Направени од PLA.Риболов намами со висок квалитет и висока strenth. 2 X Силно,Здраво јаглерод челични рамни сплит nings тоа Guaranlee hooking до голема тежина риба. 3 D Високо симулација риба очи повеќе привлечни и вистински Голема тежина метални топки во внатрешноста го одобри долги кастинг. Јапонски технологија најдобрите високо-јаглероден челик максимална сила и острина.

Основни карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија:
Лажни Намамат
Бренд Име:
Г-ДИН ЧАРЛС
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
CMC032
Должина(mm):
75
Тежина(g):
11.5
акција:
0-2.0 M ЛЕБДИ
Куки тип:
Јапонски технологија најдобрите високо-јаглероден челик
боја:
13 бои

Најдобри понуди