• Обновено
Г-дин Чарлс CMC024 риболов намамат 88mm/12g 0-1 носители.0 M ЛЕБДИ shad квалитетна професионална minnow тешко мамки за Риболов Справи Crankbait

Г-дин Чарлс CMC024 риболов намамат 88mm/12g 0-1 носители.0 M ЛЕБДИ shad квалитетна професионална minnow тешко мамки за Риболов Справи Crankbait

Rating 
DEN 356.16

Залиха
Во магацинот.


Вештачки shap и пливање ќе ја иритираат риба да го закачите. Направени од PLA.Риболов намами со висок квалитет и висока strenth. 2 X Силно,Здраво јаглерод челични рамни сплит nings тоа Guaranlee hooking до голема тежина риба. 3 D Високо симулација риба очи повеќе привлечни и вистински Голема тежина метални топки во внатрешноста го одобри долги кастинг. Јапонски технологија најдобрите високо-јаглероден челик максимална сила и острина.

Основни карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија:
Лажни Намамат
Бренд Име:
Г-ДИН ЧАРЛС
Број На Модел На:
CMC024
Тип:
Вештачки Мамки
Должина(mm):
88
Тежина(g):
12
акција:
0-1 носители.0 M ЛЕБДИ
Куки тип:
Јапонски технологија најдобрите високо-јаглероден челик
боја:
10 бои

Најдобри понуди