• Обновено
BlueSardine 10PCS 16.5 G 15CM Чудак Мамки за Риболов Мами Кина Големи Minnow Тешко Crankbaits Peche Риболов Справи

BlueSardine 10PCS 16.5 G 15CM Чудак Мамки за Риболов Мами Кина Големи Minnow Тешко Crankbaits Peche Риболов Справи

Rating 
DEN 573.00
DEN 955.20
-40 %

Залиха
Во магацинот.


Количина : 1 Lot = 10pcs
Должина : 15 CM
Целосна Должина : 18 CM (вклучуваат усна и јадица)
Weigth : 16.5 G
Боја : Комбинација На Боја
Нуркање длабочина : 0.5-1.5 М
Висока издржливост и флексибилност зглоб
Апликација за двете слатководни и saltwater
Непречено и брзо нуркачка акција
Светли бои за да привлечат големи риби
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот слободни. И ќе ја испрати на Предмети во рамките 2-7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки , брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Големина или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.

Основни карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
BlueSardine
Должина:
15CM
Тежина:
16.5G

Најдобри понуди