• Обновено
До 2015 новодојдени!!! риболов 3d намамат очи вештачки летаат очи 6 видови на мешана вчитување 1#+2#+3#+4#+5#+6#=1200pcs/многу

До 2015 новодојдени!!! риболов 3d намамат очи вештачки летаат очи 6 видови на мешана вчитување 1+2+3+4+5+6=1200pcs/многу

Rating 
DEN 510.00
DEN 600.00
-15 %

Залиха
Во магацинот.


Во 2015 година нов производ, боја, текстура, 6 видови на спецификации за вашиот избор, многу lifelike очи, оваа стока defaults 6 видови на боја за секоја 200, имало 1200
1200, се разбира, можете, исто така, да се доделат, можете да го запишам она што ви треба, со цел да оставите порака број и број на модел на

Основни карактеристики

боја:
3мм 6kinds 1200pcs, 4mm 6kinds 1200pcs, 5mm 6kinds 1200pcs, 6mm 6kinds 1200pcs
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат Додатоци
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
3ММ-6mm

Најдобри понуди