• Обновено
1PC, 8 бои за да го изберете! 12.5 cm 18g 3D Очи Lifelike Риболов Јапонија ги наведуваш Со Куки 3 Поврзувани Делови Swimbait Јапонија Намамат

1PC, 8 бои за да го изберете! 12.5 cm 18g 3D Очи Lifelike Риболов Јапонија ги наведуваш Со Куки 3 Поврзувани Делови Swimbait Јапонија Намамат

Rating 
DEN 94.56

Залиха
Во магацинот.


Голем Попуст!!!
Неверојатна Цена!!!
Карактеристики :
3 D lifelike очи
2 силни и остри куките
Висок resolut ion тело детали.
Непречено и брзо нуркачка акција.
Живот-како пливање на дејствија во вода за да се провоцира предатор да се чувствува.
Издржливи АБС материјал придонесува за долг животен век.
Специјално за штука и muskie, прекрасна алатка за љубителите на риболов.
Спецификации :
Стил : Симулација намамат
Боја : Multicolor
Материјал : ABS
Објектот должина : Околу. 12.5 cm /4.9 во
Објектот тежина : Околу. 18g / 0.63 оз
Пакување : Пластична кеса
Пакетот вклучува : 1 парче на вештачки мамки.
Апаратот : Сите видови на риболов. Море / на реката / езерото риболов, солена вода / свежа вода риболов, рок риболов, чамец рибарски, Мраз риболов.
Пакет Листата :
1 * Риболов Намамат
КУПУВАЧИТЕ ТРЕБА ДА ГИ ЗНАЕТЕ :
ПЛАЌАЊЕ :
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
4)тој цената што ја платиле не вклучува клиенти данок. Ние ќе се прогласи вредност на царинење според вашите барања.И Означени како подарок. Инаку купувачот мора да плати данок на вашата земја е политика.
Превозот :
1) ГЛОБАЛЕН ПРЕВОЗОТ.(Не вклучуваат APO/FPO)
2) Наредби обработени навремено по плаќање verifird од Aliexpress.
3) Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4) Ние брод објектот преку Кина пост.
5) Бесплатен превозот за да одберете земји. Ве молиме проверете ги превозот и Пакување листа за детали.
6) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и за вашиот референца само.
7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
8) за време на Испорака : Тоа е околу 20 до 40 дена да се испорача.
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ако не сте задоволни со нашата служба. Ве молиме контактирајте со нас одеднаш. Ние сме посветени да обезбеди најдобра услуга за вас. И ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации.
Политика на враќање :
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако стоката е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА . Таму НЕ се ИСКЛУЧОК
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни ОБЕЗБЕДИ превозот следење на број, и специфична причина за враќање.

Основни карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
CC
Бренд Име:
VADUZ

Најдобри понуди