• Обновено
Најлон Риболов Линии 50m Јапонски Материјал Јапонија Тема Серијата Терминал се Справи со Силна Monofilament Fluorocarbon Мајстор Линија

Најлон Риболов Линии 50m Јапонски Материјал Јапонија Тема Серијата Терминал се Справи со Силна Monofilament Fluorocarbon Мајстор Линија

Rating 
DEN 586.00
DEN 1149.12
-49 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Линија Број:
0.2, 0.3, 0.4, 0.6, 0.8, 1.0, 1.2, 1.5, 2.0, 2.5, 3.0
категорија:
Серијата, Tippet
Со Владетел или Не:
No
Со Скала или Не:
No
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Крак
Пловни Карактеристика:
Потоне Совет Лебдат Линија
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
C17
Обликот:
Ниво
Метри:
50M

Најдобри понуди