• Обновено
година нови Лебдат Линија силна шарени Риболов Линија 500m 8-20LB Најлон Влакна Лидер Линија бренд летаат риболов линија

година нови Лебдат Линија силна шарени Риболов Линија 500m 8-20LB Најлон Влакна Лидер Линија бренд летаат риболов линија

Rating 
DEN 398.00
DEN 751.68
-47 %

Залиха
Во магацинот.

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница. Никогаш не сум имал таква ниска цена , Не пропуштајте ја последната Можност !
Пакет Листа : 1 Парче 500 M Риболов Линија
Ако ви се допаѓа други Lenght или стил риболов линии,ве молиме
Посетете ја Нашата Продавница Дома, ве молам

Основни карактеристики

Линија Број:
2.0, 2.5, 3.0, 4.0, 5.0, 6.0
Со Владетел или Не:
No
Со Скала или Не:
No
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Крак
Бренд Име:
SeaKnight
Материјал:
Најлон
Метри:
500M
Обликот:
Ниво
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија
Број На Модел На:
ST01YX0040
Должина:
500M
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Абсорпција На Вода:
NO
Позиција:
Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река
Материјал:
Најлон
Погоден:
Слатководни/Saltwater
is_customized:
Yes
боја:
ЦРВЕНА/ЗЕЛЕНА/СИВА/ЖОЛТА/СИНА

Најдобри понуди