• Обновено
Нови Најлон Риболов Линија на ниво на форма супер Силен Јапонски 500m Најлон Транспарентен линии за Риболов на Крап 8-25LB

Нови Најлон Риболов Линија на ниво на форма супер Силен Јапонски 500m Најлон Транспарентен линии за Риболов на Крап 8-25LB

Rating 
DEN 399.00
DEN 752.16
-47 %

Залиха
Во магацинот.


Карактеристики :
Спецификација : Сила Тест Опсег(LB) : 2-35 LB Сила Тест Опсег(KG) : 0.90-15.8 KG Дијаметар Опсег : 0.10-0.50 mm Бои : ТРАНСПАРЕНТНИ,Црвена,Сина,Црна,Жолта Риболов Линија Тип : Моно Најлон Линија Апсорпција на Вода : Нема Меморија : Да Погоден : Слатководни/Saltwater Пакување Детали : Пакетот Тежина : 140g/0.309 lb Пакет се Вклучуваат : 1 парче на риболов линија
Пакет Листа : 1 Парчиња 500 M Риболов Линија
Ако ви се допаѓа други Lenght или стил риболов Линии ,ве молиме
Посетете ја Нашата Продавница Дома, ве молам
Ако ви се допаѓа други Lenght или стил риболов линии,ве молиме
Посетете ја Нашата Продавница Дома, ве молам

Основни карактеристики

Линија Број:
2.0, 2.5, 3.0, 4.0, 5.0, 6.0
Со Владетел или Не:
No
Број На Модел На:
daiwa-најлон-500
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Крак
Со Скала или Не:
No
Бренд Име:
SeaKnight
Материјал:
Најлон
Метри:
500M
Обликот:
Ниво
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија
боја:
ЦРВЕНА/ЗЕЛЕНА/СИВА/ЖОЛТА/СИНА
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
yes
Тест:
8-25lb

Најдобри понуди