• Обновено
Wholesale100M Multifilament ЈП Плетенка Риболов Линија Лебди Multicolor Супер Силен 4 Насоки linhas multifilamento став pesca

Wholesale100M Multifilament ЈП Плетенка Риболов Линија Лебди Multicolor Супер Силен 4 Насоки linhas multifilamento став pesca

Rating 
DEN 187.00
DEN 360.00
-48 %

Залиха
Во магацинот.


Голем Попуст!!!
Неверојатна Цена!!!
2015 ГОДИНА НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ!!! 8 LB 10 LB 15 LB 20 LB 25 LB 30 LB 35 LB 40 LB 50 LB 60 LB
КУПУВАЧИТЕ ТРЕБА ДА ГИ ЗНАЕТЕ :
ПЛАЌАЊЕ :
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
4)тој цената што ја платиле не вклучува клиенти данок. Ние ќе се прогласи вредност на царинење според вашите барања.И Означени како подарок. Инаку купувачот мора да плати данок на вашата земја е политика.
Превозот :
1) ГЛОБАЛЕН ПРЕВОЗОТ.(Не вклучуваат APO/FPO)
2) Наредби обработени навремено по плаќање verifird од Aliexpress.
3) Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4) Ние брод објектот преку Кина пост.
5) Бесплатен превозот за да одберете земји. Ве молиме проверете ги превозот и Пакување листа за детали.
6) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и за вашиот референца само.
7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
8) за време на Испорака : Тоа е околу 20 до 40 дена да се испорача.
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ако не сте задоволни со нашата служба. Ве молиме контактирајте со нас одеднаш. Ние сме посветени да обезбеди најдобра услуга за вас. И ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации.
Политика на враќање :
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако стоката е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА . Таму НЕ се ИСКЛУЧОК
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни ОБЕЗБЕДИ превозот следење на број, и специфична причина за враќање.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ПОЛН ИЗНОС , по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени ИЛИ , можете да изберете да имате замена.
плетенка линија за риболов риболов линија multifilament 500m fluorocarbon риболов линија риболов за spider риболов линија риболов линија winder риболов линија 1000 риболов спортскиот риболов линија 500 силна риболов линија риболов линија counter
риболов линија лидер риболов линија метар риболов линија multifilament јапонија риболов линија лебди риболов линија белци спектри спектри 100 риболов fishe бренд риба, риболов риболов бренд риболов серија риба да е риболов
плетенка боја линија жица линија лебдат линија fshing линија на ниво на линија плетенка линија 100 риболов линија 100 супер риба линија јп линија спектри јп риболов супер плетенка риболов плетенка линија плетенка јп линија риболов плетенка риболов јп плетенка риболов
линија плетенка риболов плетенка линија риболов риболов линија плетенка плетенка јп јп плетенка линија риболов плетенка спектри супер линија јапонија линија јп линија супер плетенка линија спектри линија риболов линија јапонија плетенка линии јп плетенка линија
јп линии 4 спектри плетенка линија плетенка риболов линија спектри спектри плетенка бренд линија линија риболов линија.

Основни карактеристики

Линија Број:
0.4, 0.6, 0.8, 1.0, 1.5, 2.0, 3.0, 4.0, 5.0, 6.0
категорија:
Серијата
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија
Материјал:
Плетенка Жица
Со Скала или Не:
No
Метри:
100
Со Владетел или Не:
No
Обликот:
Ниво
Број На Модел На:
CC
боја:
Зелена/Сива/Бела/Сино/Red/Жолта/Црна
TestLB:
8-60LB
ткае:
4
Должина:
100M
погоден:
Saltwater/Слатководни
абсорпција на вода:
No
слој:
Yes
is_customized:
Yes

Најдобри понуди