• Обновено
Бесплатен превозот~! 500pcs/торба 16mm Круг Акрилик да се шие на rhinestones рамен грб,DIY рачно изработени облека, Накит додатоци

Бесплатен превозот~! 500pcs/торба 16mm Круг Акрилик да се шие на rhinestones рамен грб,DIY рачно изработени облека, Накит додатоци

Rating 
DEN 680.00
DEN 799.68
-15 %

Залиха
Во магацинот.


Добредојдовте на ECR Мода продавница
Ако сакате да се купи други производи, ве молиме да ги наведете :
· Вашето задоволство е наш врвен приоритет!

Основни карактеристики

боја:
Кристално Јасна, Кристал AB, Siam, Аквамарин, Peridot, Светло Розева боја, Топаз, Роза, Аметист, Lt Аметист, Сафир, Црна, Чад Топаз, Смарагд
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Лепак За,да се Шие на
Материјал:
acryl
Големина:
16mm
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
Акрилик Кристал
занаети:
Лепак за, да се Шие на
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
боја:
сите бои да се избере

Најдобри понуди