• Обновено
200pcs/Торба 20mm Срце Облик Рамен Грб Акрилик rhinestones,Акрилна Пластика 3D Помине Уметност / Облека Кристал

200pcs/Торба 20mm Срце Облик Рамен Грб Акрилик rhinestones,Акрилна Пластика 3D Помине Уметност / Облека Кристал

Rating 
DEN 648.00
DEN 720.00
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Добредојдовте на ECR Мода продавница
Ако сакате да се купи други производи, ве молиме да ги наведете :
· Вашето задоволство е наш врвен приоритет!

Основни карактеристики

боја:
Кристално Јасна, Кристал AB, Siam, Аквамарин, Peridot, Lt Роуз, Топаз, Роза, Аметист, Lt Аметист, Сафир, Црна, Jonquil, Чад Топаз, Портокал, Fuchsia, Смарагд
Тип На Производ:
Rhinestones
Големина:
20mm
Број На Модел На:
Акрилик Кристал
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Срцето
Материјал:
acryl
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
занаети:
Лепак За
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
боја:
сите бои да се избере
Техника:
Лепак За
Употреба:
Помине Уметност

Најдобри понуди