• Обновено
8мм Круг Бел Бисер Со Кристал Синџир за Шиење Костими Applique LZ85

8мм Круг Бел Бисер Со Кристал Синџир за Шиење Костими Applique LZ85

Rating 
DEN 172.00
DEN 172.32
-0 %

Залиха
Во магацинот.


8мм Бел Бисер Со Кристал Синџир Скратува за Шиење Костими Applique
Торта Декорација LZ85
Материјал : човек направени бисер
Количина : 10/5/1 Двор
Целиот Синџир Ширина : 8 mm
кристал големина : 3 мм
Плаќање
1. Можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер, најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете од себе. Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажан од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
4. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата alipay тука.
5. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Превозот
1.Објектот ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме кажете ни за вашата моментална адреса по вашата исплата, ве Молиме проверете со вашиот локален поштата ако тие брод од врата до врата.
3. Ние обезбедуваме Кина Пост Воздух mail за превозот метод, времето за испорака зависи од дестинација. Во редок случај, и строго обичај ќе бидете на време на испорака малку подолго. Ве молиме да бидете трпеливи.
4.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.Нормално, тоа трае 18-35 работни дена за пристигнување со авион Пошта, и се 8-12 дена од Express.
5. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
За нас
Повратни информации
1. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации(5 ѕвезди) и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ви благодариме за разбирањето!
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се потрудиме за вас!
Ви благодариме за потрага и уживајте во вашата шопинг!

Основни карактеристики

боја:
1 двор, 5 двор, 10 двор
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Материјал:
acryl
Големина:
8mm
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
бисер синџир
Материјал:
ABS Пластика
is_customized:
Yes
боја:
Бела

Најдобри понуди