• Обновено
YANRUO 3223 Navette Златна Сенка Rhinestones да се Шие На Коњ Очи Стаклени Монистра, Rhinestones Рамен Грб Златна Камења За Облека

YANRUO 3223 Navette Златна Сенка Rhinestones да се Шие На Коњ Очи Стаклени Монистра, Rhinestones Рамен Грб Златна Камења За Облека

Rating 
DEN 337.00
DEN 374.40
-10 %

Залиха
Во магацинот.


YANRUO 3223 Navette Златна Сенка Rhinestones да се Шие На Коњ Очи Стаклени Монистра, Rhinestones Рамен Грб Златна Камења За Облека Точка Име : Navette да се Шие На Rhinestones Големини : 6x12mm 144pcs 9x18mm 36pcs 72pcs Боја : Златна Сенка Користи : Торби за Облека Фустани, Облека, Накит Облик : Рамен Грб Navette Коњ Очи Rhinestones Материјал : Стакло, а Не Пластични Hoels : Со 2 Дупки
Димензии Листа 6x12mm 72pcs 144pcs 9x18mm 36pcs 72pcs
Картичка

Основни карактеристики

боја:
6x12mm 72pcs, 6x12mm 144pcs, 9x18mm 36pcs, 9x18mm 72pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Материјал:
Кристално
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
Да Се Шие На Rhinestones
Бренд Име:
YANRUO
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Обликот:
Navette
боја:
Кристал Златна Сенка GSHA
Големина:
6x12mm 9x18mm
Дупки:
две дупки
Buttom:
Сребро Дното
Пакет:
6x12 mm 144pcs | 9x18 mm 36pcs 72pcs
Да Се Шие На Rhinestones Користи Како:
Облека, Прибор За Облека Дизајн Катира Фустани, Накит Одлуки
Rhinestones Тип:
Да се шие на Rhinestones Лабава Rhinestones
Повод:
Вечер партија Свадба Фустани Маска Скејтборд

Најдобри понуди