• Обновено
MNS153 Нови пристигнува 200pcs 5MM 3d цвет помине уметност смола декоративни дизајн исушени цвеќиња помине шарм трговија на големо

MNS153 Нови пристигнува 200pcs 5MM 3d цвет помине уметност смола декоративни дизајн исушени цвеќиња помине шарм трговија на големо

Rating 
DEN 155.00
DEN 168.00
-8 %

Залиха
Во магацинот.


MNS336 Смола бакнеж украси за нокти 3d помине уметност смола cabochons рамен грб шарм DIY додаток 100pcs/многу US$ 6.80 /многу
парчиња / многу
MNS335 Нови пристигне сјајот diy flatback помине смола цвеќиња 8 бои избори Cabochon смола помине уметност декорација материјали 100pcs US$ 6.40 /многу
парчиња / многу
Микс 3 D смола цвет ноктите дизајни декорација сјајот во прав кристал рамен грб помине шарм DIY 100pcs US$ 5.80 /многу
парчиња / многу
MNS486 Flatback Круг сјајот кристал planar смола cabochons embellishments помине уметност декорација додатоци 100pcs US$ 5.20 /многу
парчиња / многу
MNS395 Обоени flatback смола камео cabochon Круг мелени DIY помине уметност смола шарм 100pcs US$ 6.00 /многу
парчиња / многу
100pcs мешани 3d помине уметност лакови Неонски сјај bling помине смола лак врски рамен грб помине декорација DIY додатоци за телефонот US$ 5.20 /многу
парчиња / многу
MNS485 Сјајот кристал flatback смола cabochon срцето 3d помине уметност занаети декорација шарм телефон decors МИКС 100pcs US$ 5.20 /многу
парчиња / многу
MNS357 3d помине уметност декорација микс смола помине шарм DIY накит додатоци 50pcs/број на доградба на акрилни нокти резерви на САД$ 5.10 /многу
парчиња / многу
MNS278 S 3d легура ноктите украси за нова пристигне елегантен нокти накит лажни нокти DIY помине додаток на големо 50pcs US$ 13.70 /многу
парчиња / многу
MNS272 помине strass кристал кристал хексагонални сјајот 3d легура помине накит DIY помине студ алатки и украси за нокти 50pcs US$ 13.00 /многу
парчиња / многу
MNS268 3d круна черепот помине уметност црна налепница, rhinestones метал помине накит scrapbooking алатки и украси за нокти 50pcs US$ 18.00 /многу
парчиња / многу
MNS264 S Нови пристигнува гуштер strass помине уметност шарм DIY сјајот rhinestones декорација на нокти 50pcs 3d помине уметност резерви на САД$ 11.70 /многу
парчиња / многу
MNS221 S 3мм помине studs сребро 3d помине шарм за нокти декорација DIY метал помине уметност додатоци 100pcs whoolesale US$ 8.00 /многу
парчиња / многу
MNS534 злато 3d метал помине уметност украси метални парчиња суви цвеќиња за нокти материјали 1000pcs/пакет US$ 5.00 /многу
парчиња / многу
MNS201 Нов дизајн за нокти 3д декорација сјајот кристал мобилен телефон diy декорација 3d помине шарм 50pcs помине резерви на САД$ 13.50 /многу
парчиња / многу
MNS566 Злато 3d метал помине уметност шарм елка scrapbooking сјајот на ноктите материјали 50pcs US$ 5.80 /многу
парчиња / многу
* 100% Сосема Нов
* Тоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и Специјални
* Компатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се Примени
* Исто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај, Покана Картичка, Телото Уметност и др.
Инструкции :
* Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти , итн.
* Чистење на површината на ноктите , четка и база на полски, ставете го врз помине s
Боја : Како на фотографии
Maerial : легури,кристал
големина на : фотографии
1lot=200pcs (лажни нокти не inclouded)
Забелешка : Ако ви треба други дизајни или нокти убавина производи, ве молиме посетете ја нашата продавница да го најдете.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Број На Модел На:
MNS153
Големина:
5mm
Тежина:
30g
Количина:
200pcs/многу
Материјал:
Смола
боја:
како фотографии
1 lot=:
200pcs
Пакет:
opp
is_customized:
Yes
Материјал:
Смола

Најдобри понуди