• Обновено
Моден Нерѓосувачки челик трпезариска маса база

Моден Нерѓосувачки челик трпезариска маса база

Rating 
DEN 4224.00

Залиха
Во магацинот.


Ве молиме пратете ми e-mail адреса, кога испраќање на истрага.
Предмет Бр. : LYS-E41
Име : Нерѓосувачки челик Коктел tabe база
Големина : 450 Dx685 H mm
ние може да се направи маси во согласност со клиент е големина.
Материјал :
Виткање нога : Солидна база од не ' Рѓосувачки челик
Солидна Нерѓосувачки челик пол
Пакет : 1pcs/картон,пена за заштита,КД Пакување
Тоа е добро за хотел/ресторан/партија/свадбена/банкет сали/внатрешна и надворешна итн..
Поврзани виткање банкет табели :

Основни карактеристики

Тип:
Ресторан Мебел
Специфични Употреба:
Ресторан Табела
Општа Употреба:
Комерцијални Мебел
is_customized:
Yes
Изглед:
Модерна
Материјал:
Метал
Големина:
450Dx685H
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Укината:
Yes
Број На Модел На:
LYS E41
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Најдобри понуди