• Обновено
квалитет на крстот во облик на Нерѓосувачки челик маса подрумот добро за внатрешна и надворешна кд пакување, 1pc/картон брза испорака

квалитет на крстот во облик на Нерѓосувачки челик маса подрумот добро за внатрешна и надворешна кд пакување, 1pc/картон брза испорака

Rating 
DEN 3264.00

Залиха
Во магацинот.


Ве молиме пратете ми e-mail адреса, кога испраќање на истрага.
Предмет Бр. : LYS-E57
Име : Нерѓосувачки челик Коктел tabe подрумот
Големина : 700x700x720 H mm
ние може да се направи маси во согласност со клиент е големина.
Материјал :
Виткање нога : Солидна база од не ' Рѓосувачки челик
Солидна Нерѓосувачки челик пол
Пакет : 1pcs/картон,пена за заштита,КД Пакување
Тоа е добро за хотел/ресторан/партија/свадбена/банкет сали/внатрешна и надворешна итн..
Ве молиме контактирајте со нас пред цел за проверка на цена и превозот цена.
Поврзани виткање банкет табели :

Основни карактеристики

Тип:
Ресторан Мебел
Специфични Употреба:
Ресторан Табела
Општа Употреба:
Комерцијални Мебел
is_customized:
Yes
Изглед:
Модерна
Материјал:
Метал
Големина:
700x700x720H
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Укината:
Yes
Број На Модел На:
LYS E57
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Најдобри понуди