• Обновено
6pcs/многу тенка нов тип 50w предводена од поплави светлина предводена проектор led светилка gardend плоштадот отворено осветлување 110v 120v 220v 230v 240v

6pcs/многу тенка нов тип 50w предводена од поплави светлина предводена проектор led светилка gardend плоштадот отворено осветлување 110v 120v 220v 230v 240v

Rating 
DEN 7920.00

Залиха
Во магацинот.


Име на производ : ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина Црвена/Зелена/Блу/Жолта боја/бела/топло бела
LED Emitter Моќност : 50w
Вистински вати : 0.75 W/чип
Работа Напон : 85~265 V
Светлост : 80 LM/W
Бренд чип : Тајван чип Epistar
Боја : Сива
Тежина : 1.95 kg
Школка Материјал : Висока Јачина Алуминиум
Маска Материјал : 5mm Висока Јачина Очила
Зрак Агол : 120°
Боја Temp : 6000~6500 K( Кул Бело ) ИЛИ 3000-3500 K ( Топло Бела )
Водоотпорен : IP65 ( Но не може да се стави во вода )
Животниот век Време : 50.000 часови
1.Ние прифаќаме alipay тука.
2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата processor ESCROW.
3.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7
дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
4.Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителни
бесплатно, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
5.Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе испрати
сте нов еден по добивањето на неисправни објект. Но мора да се плати
дополнителни превозот надомест.
6. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
7.Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
8.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail
и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Сериозни Купувачот Само!
Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
1. Услови на испорака : Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на пратката
метод на Објектот се само превезува по плаќање во потврдено од страна на Зачувам.
2. ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Airmal.
3. Бесплатен превозот : Бесплатен превозот за сите земји со следење на број од хонг kongpost ,
ве молиме проверете превозот пакување листа за детали.
4. За испорачување непречено и fastly , ние може да брод предмети преку други counier,
одлуката на нас е финалето.
1. Две години Производителот Гаранција(со Исклучок на contrived штета или misusage ).
2. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен рок (и во оригиналното пакување , ако е можно ).
3. Ве молиме вратете Неисправни предмети во рамките на гарантниот рок(и во оригиналното пакување, ако е можно).
Мора да посочуваат детали во пратката. НИЕ НЕ ГИ ПОКРИВААТ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Нашата продавница сајт :

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
50W
Тип На Објект:
Поплави Светла
Број На Модел На:
GQ-TGD
Стил:
Современа
Заврши:
Полиран Челик
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Заштита Ниво:
IP65
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
FGHGF
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
85-265V
Повод:
Плоштад

Најдобри понуди