• Обновено
Бесплатен превозот 100pcs Dimmable ЛЕР Висока моќност GU10 3W led Светло led Светилка led сијалица центарот на вниманието 220V

Бесплатен превозот 100pcs Dimmable ЛЕР Висока моќност GU10 3W led Светло led Светилка led сијалица центарот на вниманието 220V

Rating 
DEN 17280.00

Залиха
Во магацинот.


Опис на производот Led кол : 3 парчиња ЛЕР Извор : Epistar LED LED Моќ : 3 W потрошувачка на Енергија : 3 W Влезен напон : 220 V База : GU10 Големина : 50mm 60mm x Lumens : 100 LM/W Зрак агол : 15 Агол. 30 Агол. 45 Агол. 60 Агол. 90 Агол. 120 Агол. Температура на бојата : Топло Бела 2700 K-3500 K Чиста Бела 3500 K-5500 K
Кул Бело 5500 K-7000 K Карактеристики :
3 Led диоди. GU10 стандард база.
Светла бела светлина на сила.
Вистинска зелена производ : мека светлина; на вниманието, не UV и IR зрачење; не содржи олово, жива и други загадување елементи.
Долг животен век : обезбедува нормална на повеќе од 100,000 часа.
Безбедно функционирање : Опрема со осигурач и пламен retardant пластика.
Ниска потрошувачка : Енергија и заштеда на пари.
Издржливи aeronautic алуминиумски легури домување.
Фабрика
За Најдобри Лимон
Најдобрите Цени :
Со избегнување на многу од големите брендови, маркетинг и пакување на трошоците, ние се овозможи истиот квалитет на производи на дел од нивните трошоци.
Сигурен Испорака :
Ќе го добиете вашиот производ кога ви треба. Ние брод преку пост воздух mail од Кина,препорачана пошта,Express итн која има просечна транзит време од 15 до 35 работни дена преку обична пошта и од 5 до 7 работни дена преку брза испорака, но може да биде одложен поради временски услови или безбедносни прашања. За побрза испорака, ние исто така нудиме на големо се занимава на Експедитивни услуги, што е уште поевтино и полесно отколку да се има да се вози надолу во вашата локална продавница за електроника
Квалитет На Производи :
Сите наши објекти што доаѓаат со 30 Ден парите назад,60-ден се врати во замена за замена,2-годишна гаранција гаранција, и биле завршени стареење тест. Нашите производи се исто така се тестираат за обезбедување на квалитет на цели (CE,УЛ Наведени, Ro HS).

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Боја На Каросеријата:
Светло Сива
Тип На Објект:
Вниманието
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Внатрешна
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Wattage:
0-5W
Примена:
Трпезарија
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
База Тип:
GU10
Е dimmable:
Yes
Моќ Толеранција:
1%
Напон:
220V
Материјал:
Алуминиум
Број на LED Чип:
3 еез
Макс Агол На Ротација:
45°
Е Светилки Вклучени:
Yes
Број На Модел На:
led светлото на рефлекторите
is_customized:
Yes

Најдобри понуди