• Обновено
8OZ Мешани Бои за Еднократна употреба на Хартија за Кафе Чаши Боја Чај Чаша Носителот Партија Материјали 100pcs/многу CK147

8OZ Мешани Бои за Еднократна употреба на Хартија за Кафе Чаши Боја Чај Чаша Носителот Партија Материјали 100pcs/многу CK147

Rating 
DEN 1400.00
DEN 1728.00
-19 %

Залиха
Во магацинот.


Логото Печатени Расположливиот Хартија Кафе Чаши Боја Чај Чаша Носителот Партија Материјали 100pcs/многу CK147 Име на Производ Расположливиот Боја на Хартија за Кафе Материјал Paper Size кол 8*9.4 cm Капацитет 240ml Пакет меур торба, надвор кутија Функција за Еднократна употреба Drinkware, Партија Материјали Забелешка
1) Ние ќе брод од различен дизајн од страна на Случаен избор
2) Можеме да го прифатиме Мешани Цел

Основни карактеристики

Повод:
Шема:
Цртан Слика,Цртан филм животинско
Бренд Име:
LANYUNER
Број На Модел На:
CK147
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Чаши
is_customized:
Yes
Материјал:
Хартија
Големина:
dia 8*9.4cm
Функција:
Расположливиот Drinkware, Партија Материјали
Пакет:
меур торба, надвор кутија
дизајн:
Боја Сликарство
Капацитет:
240ml
Тип:
Расположливиот Боја На Хартија За Кафе

Најдобри понуди