• Обновено
8oz Mutli Боја за Еднократна употреба на Хартија за Кафе, Чаша Млеко Чаша Чај Преносни Drinkware Партија Хартиените Чаши 100pcs/многу CK127

8oz Mutli Боја за Еднократна употреба на Хартија за Кафе, Чаша Млеко Чаша Чај Преносни Drinkware Партија Хартиените Чаши 100pcs/многу CK127

Rating 
DEN 1400.00
DEN 1728.00
-19 %

Залиха
Во магацинот.


Расположливиот Боја на Хартија за Кафе, Шолја Слатко Млеко Чај Првенство Кригла Преносни Drinkware 100pcs/многу CK127 Име на Производ Расположливиот Боја на Хартија за Кафе Материјал Paper Size кол 8*9cm Тежина 8g/еез Пакет меур торба, надвор кутија Функција за Еднократна употреба Drinkware, Партија Материјали Забелешка
1) Ние ќе брод од различна боја по Случаен избор
2) Можеме да го прифатиме Мешани Цел
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
1 - Ние ќе испраќање на производи во рок од 3-4 работни дена по systemconfirms на вашата исплата. 2 - Тоа е дозволено да се спакуваат 2kg/кутија на повеќето ако брод од страна на Кина Пост Mail.
Ние ќе го испрати со делумна испорака, ако тежина повеќе од 2kg (кога ќе изберете превозот од Кина Пост-Пошта). 3 - Ако сеуште не сте го добиле објект по 40 дена од вашата исплата, ве Молиме контактирајте со нас. 4 - Пад на превозот : ние нудиме пад на превозот, ple ни ги испратите вашите клиент е точно превозот додадете кога местото цел 5 - Превозот цена : Кликнете на "транспорт и пакување на" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации . Ние прифаќаме врати Доколку ставката што сте ги примиле во скршен пред да се пријавете го тоа, ве молиме контактирајте со нас за наплата или испраќање на условите под А),-Враќање мора да биде во оригинална состојба; Б),-ни се Врати во рок од 7 дена да ја прифатиме размена Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. A)-Враќање мора да биде во оригинална состојба; Б),-ни се Врати во рок од 7 дена; C)-Купувачот да плати за враќање поштарина . Г) Доколку квалитетот не е добро, ве молиме да ги фотографија и контактирајте со нас откако ќе се добијат производи. Ние не можеме да прифатиме било да аплицираат за враќање откако ќе се добие производи за неколку дена. 1-Доколку имате било какви прашања или било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил или онлајн,Ние ќе бидеме среќни да ви помогне и да настојуваме да се врати во рок од 24 часа; 2 - Вашето задоволство, нашите извршување. Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек and5 scorerating . 3-Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме ни e-mail пред да замине негативни или неутрални или постигне 1 или 2.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на вашиот задоволителен и направете ја вашата шопинг искуство пријатно тука.

Основни карактеристики

боја:
МИКС ОД БОИ
Капацитет:
8zo
Повод:
Роденден,ноќта на Вештерките,Големиот Настан,Куќа се Движи,Свадба,Децата Ден,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста
Бренд Име:
LANYUNER
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Чаши
Број На Модел На:
8oz
is_customized:
Yes
Шема:
Писмо
Материјал:
Cowhide хартија
Тип:
Расположливиот Боја На Хартија За Кафе
Материјал:
Хартија
Големина:
dia 8*9cm,8oz
Функција:
Расположливиот Drinkware, Партија Материјали
Пакет:
меур торба, надвор кутија
дизајн:
Боја Сликарство

Најдобри понуди